Ehitus

Esimene maja, Laseri 6, valmis oktoobris 2017.a.

Teine maja, Laseri 6A, valmib veebruar 2018.a.

Kolmas maja, Kristalli 9 valmib mai 2018

Neljas maja, Kristalli 7 valmib august 2018 – ehituse ja müügiga alustame novembris 2017

 

EHITUSINFO

Kõikidel korteritel kaugkütte baasil vesipõrandaküttesüsteem. Igas korteris on autonoomne soojustagastusega ventilatsioon.

Kõigil korteritel on terrass/rõdu, panipaik ja parkimiskoht.

 

VÄLIS- JA KANDVAD SEINAD

Välis- ja kandvad seinad laotakse betoonplokkidest paksusega 190 ja 240 mm. Plokiõõned on armeeritud ning betoneeritud. Horisontaalsed kandetarindid on raudbetoonist õõnespaneelid paksusega 220 mm.

Välisseinad on vastavalt konstruktsioonile soojustatud 150/200 mm soojustusega ning viimistletud vastavalt krohvi või kvaliteetse komposiitplaadiga.

 

KATUS

Katuslagi ehitatakse raudbetoon õõnespaneelidest paksusega 220 mm, soojustatakse ja kaetakse SBS rullkattematerjaliga.

 

VAHELAED

Vahelaed ehitatakse raudbetoonist õõnespaneelidest paksusega 220 mm. Vahelagede müratõkke ja põrandakütte isoleerimiseks paigaldatud mineraalvillaplaadile valatakse betoonplaat.

 

SISESEINAD

Korterite vahelised siseseinad laotakse betoonplokkidest. Korterite muud siseseinad ehitatakse metallkarkassil kahekordsetest kipsplaatidest.

 

AVATÄITED

Akendeks ja rõduusteks on kolmekordse klaaspaketiga ja plastraamidega avatäited. Peasissekäigu välisukseks on klaas-alumiinium konstruktsiooniga uks.

 

RÕDUD JA TERRASSID

Rõdude ja terrasside põrandapind on kaetud terrassilauaga.

 

ELEKTER

Korteritesse paigaldatakse projektijärgne kaabeldus, pistikupesad ja lülitid. Sanitaarruumidesse paigaldatakse valgustid ning valmidus peegli soojenduseks ja valgustuseks ning pistikupesaks. Igal korteril on oma kaugloetav elektrimõõtja. Korterite elektriarvestid paiknevad soklikorrusel, korteris paikneb korteri elektrikilp.

 

KÜTE

Korterite eluruumides on põhikütteks kaugküttel põhinev vesipõrandaküttesüsteem ja trepihallis radiaatorid. Põrandakütet on võimalik korterites tubade kaupa eraldi reguleerida.

 

VENTILATSIOON

Korteritesse on ettenähtud korteripõhine sissepuhke-väljatõmbesüsteem koos soojustagastusega. Igas korteris on ventilatsiooniagregaadi juhtimispult. Köökides on tagatud õhupuhasti valmidus.

 

NÕRKVOOL

Kõik korterid on varustatud TV-andmeside ja andmeside pistikutega. Nõrkvoolu majasisene magistraalkaabeldus korterini teostatud optilise kaabliga. Korterisisene andmeside kaabeldus teostatakse vaskkaablitega. Korteritesse paigaldatakse fonosüsteem.

MÖÖBEL

Plaanidel kujutatud mööbel on kujundate poolt välja pakutud üks võimalik siselahendus, millest lähtub ka elektriprojekt ja muud kommunikatsioonid. Korterite hinnad ei sisalda mööblit, puudub ka köögimööbel/garderoobiuksed. Köögialal loome vajalikud valmidused seadmetele (vesi, soe vesi, kanalisatsioon, elekter, õhupuhasti).

 

SANITAARTEHNIKA PESURUUMI

Paigaldame WC-poti, kraanikausi koos segistiga, dušisegisti koos põrandatrapiga ja pesumasina vee- ja kanalidsatsiooniühenduse valmiduse. Ostja peab arvestama võimalike lisakuludega pesuruumi sisustamiseks – peegel, pesuruumi mööbel (kapid vms.), dušiseinad ja kõiksugu lisatarvikud/hoidikud (näiteks WC hari, paberihoidik jne.).

 

VALVE JA TURVALISUS

Korterid varustatakse autonoomsete suitsuanduritega.

 

ENERGIATÕHUSUS

Kristalli tn. 7 elamu energiamärgis on B

Kristalli tn. 9 elamu energiamärgis on B

Laseri tn. 6A elamu energiamärgis on B